e-papieros

Czy zakup e-papierosa EverSmoke jest opłacalny?

Jeśli otworzysz swój zestaw startowy firmy EverSmoke po raz pierwszy, znajdziesz tam co najmniej jedną instrukcję obsługi, jedną baterię do e-papierosów, kilka kartridżów oraz ładowarkę USB. Wszystkie zestawy startowe tej firmy zostały wyposażone w te rzeczy. Ich e-papierosy są znakomitej jakości. Można jednak wybrać do swojego zestawu również inne akcesoria i aktualizacje. Zestaw startowy jest idealnym wprowadzeniem do świata e-palenia. Jest tam wszystko, czego będziesz potrzebował, aby zacząć, ale pozwala też wypróbować e-papierosy bez inwestowania dużej ilości pieniędzy. Za niewiarygodnie niską cenę można dostać 2 baterie do e-papierosa w kolorze do wyboru (1 bateria o dużej pojemności wytrzyma do 350 pociągnięć, natomiast 1 standardowy akumulator spokojnie wytrzymuje 250 pociągnięć), 5 kartridżów nikotyny równe 5 paczkom papierosów (możesz wybrać z dziesięciu bogatych smaków e-cieczy oraz różnych mocy nikotyny) oraz przenośną ładowarkę. (I nie zapomnij, że ładowarka USB i bateria e-papierosa są automatycznie włączane).

Gdzie kupisz tego e-papierosa?

papieros elektronicznyJeśli nie jesteś pewien, czy chcesz przejść na e-palenie, zestaw podstawowy jest idealnym wyborem dla Ciebie. Z kolei zestaw Pro jest najpopularniejszym zestawem firmy EverSmoke i jest bardzo zalecany większościom palaczy, ponieważ oferuje największą elastyczność w najlepszej cenie. Jeśli zdecydujesz się wybrać zestaw Pro, oprócz wszystkich smakołyków, wchodzących w skład zestawu podstawowego, dostaniesz jeden Power Cig, dzięki czemu możesz korzystać ze swojego e-papierosa również przy biurku. Specjalny adapter do e-palenia przydaje się również w trakcie podróży samochodem. Do wyboru użytkownik ma łącznie 10 wkładów. Jeśli chcesz zaś rozpocząć e-palenie z hukiem, to zestaw Ultimate jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie. Opisywanego e-papierosa można zakupić w sklepie internetowym e-papieros.shop.pl.

Zawartość zestawu

Zestaw ten jest opcją najbardziej kompleksową, zawierającą prawie każdy gadżet, jaki może chcieć e-palacz. W Ultimate otrzymasz: 2 baterie o dużej pojemności (automatyczną i ręczną), 1 akumulator o standardowej pojemności, 1 personalną ładowarkę do baterii e-papierosa, 1 elegancki futerał ochronny, Power Cig, 15 naboi i ładowarki przenośne na każdą okazję, ścienną, do samochodu i USB. Zestaw Ultimate jest przeznaczony dla palaczy, którzy szukają wygodnych akcesoriów bonusowych. Zestaw Combo również jest ciekawym rozwiązaniem. To podwojony zestaw startowy w niższej cenie. Dlatego, jeśli spodobało Ci się e-palenie i chcesz się podzielić z kimś bliskim tymi doświadczeniami, kup właśnie ten zestaw. Z zestawem Combo możesz dostać: 2 baterie o dużej pojemności i 2 baterie standardowe, 2 ładowarki ścienne, 2 ładowarki USB, 2 adaptery do ładowania w samochodzie, 10 (po 5) wkładów nikotynowych oraz 2 instrukcje obsługi.